732 268 462Zámecká optika

Akce a novinky

30 h

dO KONCE ÚNORA MÁME  30%SLEVU

NA BRÝLE ZNAČKY RAY-BAN

 

A dále rozšiřujeme naše vybavení optickými přístroji !

Další optický přístroj na měření zraku máme nově v naší optometristické vyšetřovně .Pouze dokonale změřený zrak Vám zajistí dokonale vidění přes brýle .

Naši novou metodu měření zraku také vyzkoušeli mnozí oční lékaři z našeho města a jsou výsledky nadšeni.

Přijďte si také vyzkoušet dokonalé vidění .

Absolutní  novinka  v  měření  zraku     

Pořídili jsme pro naše zákazníky nejnovější přístroj na měření zraku VISION -R 800. Jsme 1.oční optika v České republice, která zakoupila tento přístroj, aby dopřála svým zákazníkům ten nejvyšší komfort a způsob měření zraku . Je to doslova zážitkové měření, které si dopřejete zatím jen v naší optice .  

 

Akce 1+1 na multifokální skla Varilux stále pokračuje !
Pořiďte si progresivní brýlová skla Varilux a získáte druhý pár zcela zdarma (prolink na akci)! Například samozabarvující skla Varilux s Transitions, tmavé sluneční do auta nebo polarizační. A nebo si vyberte 1 pár multifokálních skel a 2.pár mohou být třeba skla ,která jsou určena na počítač, práci u stolu a čtení. Tato skla mají větší zorné pole, takže je s nimi práce na střední vzdálenost a do do blízka pohodlnější .

  

PRÉMIOVÁ GARANCE - pociťte bezpečnost s Varilux garancí

Právě nyní jsou v prodeji brýlové čočky Varilux s prémiovou garancí, která Vám poskytuje širší ochranu Vašich brýlových čoček.Již se dále nemusíte obávat o Vaše čočky a můžete si užívat všech jejich výhod.S nákupem prémiové garance získáte následující slevy pro Vaše nové čočky, pokud se nějakým způsobem poškodí nebo dojde ke ztrátě : 75% sleva při poškození ,50% sleva při ztrátě .

Prémiová garance je platná po dobu 2 let ode dne zakoupení a lze ji uplatnit v jakémkoli případě poškození ( poškrábání, prasknutí , zlomení atd.) a dokonce ztrátě brýlí .Prémiová garance se vztahuje pouze na stejný výrobek se stejnými údaji v předpisu ( dioptrie,cylindr,prizma atd.), a jeho hodnota je stanovena na základě aktuálních katalogových maloobchodních cen  beze slev .V případě,že již takový výrobek není na trhu, vztahuje se garance na podobný výrobek ve stejném cenovém rozpětí .Prémiová garance je však v takovém případě poskytována pouze ve výši slevy stanovené z ceny původní čočky . Garance může být použita na čočku pouze jednou a nevztahuje se na obroučky .

Prémiovou garanci lze využít tak, že se poškozené čočky odevzdají  spolu s Poukazem garance do optiky , kde byly čočky pořízeny. V případě jejich ztráty je třeba předložit prohlášení o ztrátě čoček .         

Více informací o prémiové garanci na www.essilor.cz , www.varilux.cz                                                     

 

Akce 1+1 na multifokální skla Varilux

Pokud si zakoupíte progresivní brýlová skla Varilux, získáte k nim druhý pár zdarma, například samozabarvující skla Varilux s Transitions, tmavé sluneční do auta nebo například polarizační.

Pro multifokální skla Varilux se doporučujeme telefonicky předem objednat, abychom se vám mohli naplno věnovat. Pomůžeme vám vybrat vhodnou obrubu a následně vše zaměříme vám na míru na přístroji VisiOffice. Náš optometrista rezervuje čas pouze pro vás. Pro více informací volejte na telefonní číslo 732 268 462.

varilux 1+1

Na co se často ptáte

Při práci na počítači mne často pálí oči a rychleji se unavím. Jak mohu zraku ulevit?

Řešení existuje hned několik.  Pro nositele brýlí mezi 20 a 40 lety je určena brýlová čočka Eyezen, která při vidění na blízko snižuje únavu zraku, nositel pociťuje úlevu a větší zrakovou pohodu.
Pokud je Vám více než 40 let, rozhodně je čas vyzkoušet brýlová skla InterView nebo Digitime . Tyto brýlové čočky Vám umožní vidět ostře na klávesnici i monitor  a částěčně uvidíte do okolí pracovního stolu .Pro zákazníky nad 45 let jsou  ideální volbou multifokální skla Varilux , se kterými uvidíte na všechny vzdálenosti .

Proč si nemám kupovat sluneční brýle na trhu, ale v optice?

Sluneční brýle v oční optice mají certifikáty původu od výrobce, který zaručuje, že v brýlích je 100% UV filtr, který chrání oči před škodlivým UV zářením. Jsou zde vsazena kvalitní skla s velmi dobrými zobrazovacími vlastnostmi – to je že nezkreslují, nekřiví obraz, mají 100% průhlednost. Většina slunečních brýlí má také polarizační filtr, který odstraňuje odlesky např. z mokré vozovky, z palubní desky nebo u vodní hladiny.

Kvalitní sluneční brýle jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují alergenní látky. Například přítomnost niklu a  ftalátů je  u brýlí z trhu zcela běžná. Nálepka nebo cedulka s nápisem UV také nic nedokazuje.

Pokud Vám záleží na Vašem zdraví, jsou brýle z oční optiky tou jedinou správnou volbou.

Mohu za brýle zaplatit poukázkami Flexi pass?

Ano, přijímáme většinu platebních poukázek, které se na trhu vyskytují.

Je u vás možnost přeměření zraku?

V roce 2022 jsme pořídili unikátní přístroj na biometrické měření zraku, který v kombinaci s letitými zkušenostmi našeho optometristy zaručuje nejdokonalejší výsledek refrakce v širokém okolí Frýdku - Místku .Dále měříme pomocí přístroje VISION-R 800 ,který zcela mění dosavadní způsob zjišťování dioptrií. V současné době je to nejlepší optický přístroj na refrakci na světě. Kvalitu našeho měření  potvrzují i oční lékaři  z našeho města, kteří sami mohli tuto skvělou metodu zjišťování dioptrií vyzkoušet na sobě .Termín přeměření zraku si můžete domluvit telefonicky. 

Opravujete brýle?

Samozřejmě. Servis našim zákazníkům je pro nás důležitý. Každému se mohou brýle poškodit. Malé opravy  jako výměny sedel, šroubků, koncovek a čištění ultrazvukem Vám většinou uděláme na počkání.  Přes optické laboratoře zajišťujeme letování titanových brýlí v ochranné atmosféře.

Nebaví mne neustále hledat brýle na čtení anebo střídat brýle na čtení a dálku. Existuje řešení?

Ano. Vyzkoušejte Varilux. Multifokální brýle, které přináší vidění bez omezení na všechny vzdálenosti. Naše optika je certifikovaným specialistou Varilux. Přijďte se poradit a vyzkoušejte multifokální brýle bez obav.

Ztmavnou mi samozabarvovací brýlová skla v autě?

Ano. Ještě nedávno to nebylo možné, ale dnes už jsou dostupná samozabarvovací skla , která se ztmavují i v autě, skla reagují na viditelné světlo. Nedosahují sice takové tmavosti jako běžné Transitions čočky ,ale jsou oblíbené u mnoha našich zákazníků, kteří trpí světloplachostí. V naší optice vám rádi předvedeme  jak fungují.

Jsem aktivní sportovec, ale bojím se nosit brýle na sport z důvodu možného úrazu. Co byste mi doporučili?

Ideální řešení pro sportovce ale také pro děti jsou brýlové čočky  z materiálu Airwear. Jedná se o ultralehký materiál odolný proti nárazům vhodný pro aktivní životní styl.